יום גיבוש לעובדי החברה

בניגוד להחלטות עסקיות הנוגעות לחברה באופן ישיר, ההחלטה לצאת ליום כיף, איזה אירוע לעשות או לאן יוצאים לחופשה השנתית בחברה מורכבת ומסובכת מעט יותר.

לכול אחד יש דעה ,מראשון המנהלים ועד אחרון הפועלים. המטרה של Yomkef.com היא השגת מטרותיה של החברה המזמינה את השירות ומתן מענה הולם לצרכיה.

 יום שכולו השקעה שחוזרת אליכם בגדול

כולנו מכירים את הרעיון והתאוריה העומדת מאחורי ימי גיבוש, אבל לאחר מאות התנסויות שלנו בארגון והפקת ימי גיבוש ושל חלק מלקוחותינו נוכחנו לדעת, שלא כל חברת הפקה המציעה לכם זאת מסוגלת ליישם את הדברים "בשטח" ובאמת לגרום לכם לדבר הזה שציפיתם לו.

כיום במצב הכלכלי ותחושת הלחץ המתון אך העמוק בו נמצאים ארגונים רבים וכן העובדים בהם המרגישים לא פעם על בשרם את סימני המיתון והתחרותיות וכל  הוצאה כספית היא כמעט כמו הוצאה לפועל עבור החברה, חשוב למצוא חברת הפקה או גוף מקצועי שידעו לבנות ולהגשים לכם יום גיבוש אטרקטיבי עליו פנטזתם וכזה שיהדהד עוד הרבה זמן במסדרונות החברה לאחר שתשובו לשגרת העבודה… כי מסתבר שריווחת העובדים וגיבושם תורמת רבות לרווחי החברה.
מגבלת תקציב אינה מגבלת איכות! אפשר וניתן לארגן יום גיבוש כמעט בכל תקציב והעיקר שלא לפגוע ברמת התכנים והפעילויות מהן מורכב היום.

אז בעצם מה עושים?  זה השלב בו מן הסתם ומניסיון העבר שלכם בוודאי תורידו ציפיות. בודאי תצפו לכל היותר לעוד יום חופש או בילוי מהעבודה או יום אטרקציות וכייף,כזה שכבר יש לכם את ההרגשה החוזרת של נמאס כבר, צריך להתחדש, עוד פעם ובאותו מקום.

אבל יש לנו חדשות עבורכם: צפו להפתעה טובה !!!  ביום הגיבוש והכיף שניצור בעבורכם. נדאג שאתם תבלו היטב,תתגבשו כך שתגלו מחדש או לראשונה האחד את השני, זה את זו הוא וזה שעובד בקומה מתחת וללא כל הבדל תפקיד או משרה בחברה.

והתוצאה שתקבלו? יום גיבוש אחד (וכמובן כיף), ייתרום לכם רבות: הכרויות רבות רק ילכו ויעמיקו ולכולם יהיה יותר כיף לקום בבוקר ולהגיע למקום העבודה, לפגוש את החבר'ה  ולשתף פעולה ולתת עזרה להוא או ההיא שרק עד לפני זמן מה, הם היו רק עוד פנים שעוברות לצידכם במסדרון ולא דמיינתם שההכרות איתם תעשה לכם כל כך טוב… ומי מרוויח? כולם מרוויחים.

ומה קיבלתם בסופו של דבר ? הכרות גדולה יותר של כולם עם כולם , יצירת קבוצה מנצחת ותחושת התחזקות והתעצמות אשר יתרמו רבות לאווירה במקום העבודה ובסופו של דבר יתרמו ובגדול לתפוקת העבודה ובעקבות כך להשגת תוצאות והגדלת רווחי החברה.