היזם אמיר יקותיאל הקים לתחיה את הוד השרון

היזם אמיר יקותיאל, הינו יליד הוד השרון. את לימודיו האקדמיים עשה היזם אמיר יקותיאל במדינת איטליה. לאחר שחזר היזם אמיר יקותיאל לארץ, הוא יזם מספר פרויקטים. חלק מהפרויקטים שיזם אמיר יקותיאל, הם בעיר הוד השרון. פרויקטים אלה שיזם איר יקותיאל, נותנים רוח רעננה וצעירה לעיר הוד השרון.

מגדלים לצד טבע עירוני 

היזם יקותיאל

היזם אמיר יקותיאל פועל בשיתוף עם עיריית הוד השרון, ליצירת מודלים של מגורים במגדלים ליד פארקים רחבי ידיים. עיריית הוד השרון יזמה הקמת מספר פארקים בעיר, כאשר היזם אמיר יקותיאל דואג לבניית המגורים ליד הפארק.

היזם אמיר יקותיאל דואג ליצירת אווירה כפרית בפרויקטים שלו, למרות מיקום הבניינים בתוך העיר הגדולה. כיצד אפשר ליצור אווירה כפרית בתוך העיר הגדולה?

  1. בניית מגדלי המגורים צמוד לפארקים.
  2. בנייה של שני מגדלים, ליד סביבה וירוקה, או אזורים עם בתים צמודי קרקע.

נסקור חלק מהפרויקטים שבאמצעותם מחיה היזם אמיר יקותיאל את העיר הוד השרון:

מתחם האגם:

זהו מתחם המשלב שטחי מסחר, לצד שני בנייני מגורים. מתחם זה נמצא לצד פארק רחב ידיים, ובחלקו אגם מלאכותי. פרויקט זה יביא רוח רעננה וצעירה לעיר הוד השרון. פרויקט זה של היזם אמיר יקותיאל, ייתן עוד רוח חדשה וצעירה לעיר הוד השרון.

פרויקט הנשיאים

במסגרת פרויקט זה, בונה היזם אמיר יקותיאל 2 מגדלי מגורים בעיר הוד השרון. הבניינים הללו יבנו קרוב לפארק גדול, וליד מוסדות חינוך ושטחי מסחר בעיר הוד השרון. הסמיכות של הפרויקט אל מוסדות החינוך ושטחי מסחר קיימים בעיר הוד השרון, נותנת את התשתית של חינוך ותעסוקה, ומקום לבילוי וקניות למשפחות שיגורו במגדלים שיבנו בפרויקט הנשיאים.

מגדלי הדר

אלו 2 מגדלים שמקים היזם אמיר יקותיאל בחלק המערבי של העיר הוד השרון. כמו בשאר הפרויקטים של היזם אמיר יקותיאל, גם מגדלים אלו נבנים קרוב לפארקים ריבי ידיים. הפרוייקט ממוקם סמוך לבית ספר קיים, וסמוך לפארק 4 עונות. הפרויקט נמצא קרוב גם למתחם עד מאה עשרים,  וליד מתחם הקאנטרי קלאב. הקרבה של הפרויקט למרכז מסחרי הוא חשוב מאוד. הפרויקט נמצא בשכונה עם שטחים ירוקים ופתוחים.

הוד השרון הצעירה

זהו סוג פרויקט חדש, בו בונה היזם אמיר יקותיאל, מעין עיר לצעירים בתוך העיר הוד השרון. במתחם החדש יהיו בנייני מגורים המיועדים רק עבור צעירים וסטודנטים, והם יוכלו לשכור דירות במתחם במחיר מוזל. במתחם יהיו שטחים פתוחים בהם יוכלו הצעירים לטייל, וכן יהיו בר שתייה, בית קפה, מכבסה, ועוד. פרויקט זה ימשוך צעירים רבים אל הוד השרון.

מתחם שביל התפוזים

מתחם זה כיום קרקע פרטית וחקלאית. במתחם הזה תוקם שכונה חדשה, עם בנייה לא צפופה, ויכלול גינות ושטחים ציבורים. היזם אמיר יקותיאל מאגד את הרוכשים חלקות במתחם שביל התפוזים, ומלווה אותם בכל התהליך של הפשרת הקרקע החקלאית לבנייה.