סיורים בברלין ברובע היהודי – לחוות את העיר מהצד שלנו

ברלין היא אחת הערים המדהימות ביותר בעולם, העיר שהייתה מחולקת עד שנת 1989 שינתה את פניה והפכה את עורה וכיום היא יעד מצוין עבור ישראלים שרוצים לנוח ולטייל. בנוסף לפינוקים והאטרקציות אשר כוללים מוזיאונים רבים הפזורים ברחבי העיר, נופים עוצרי נשימה, רחובות ציוריים ומרגשים, מסיבות וחגיגות לכל הלילה, תושבים מקומיים מסבירי פנים ומרכזי קניות עצומים תוכלו למצוא בעיר גם את ההיבט היהודי והישראלי בכל פינה.

סיורים בברלין ברובע היהודי ובאתרי המורשת וההנצחה של היהודים לא ישאירו אף עין יבשה, מדובר בסיורים שממחישים יותר מכל את השינוי שעברה העיר שבשנות ה-30 וה-40 הייתה מרכז העוצמה של גרמניה הנאצית. הרובע היהודי מספר את סיפורם של היהודים שלא שרדו את התופת, שהופלו וחוו השפלות ואיומים ואת הניצחון הגדול של אלו ששרדו והצליחו לחמוק מציפורניהם המחרידות של העם הגרמני. סיורים בברלין לישראלים הם אטרקציה בלתי נשכחת, סיורים בברלין לישראלים שמשלבים גם את היהודים והאתרים והאנדרטאות לזכרם זו כבר חוויה מעצימה הרבה יותר שתשאיר בכם זיכרון שלא יעזוב אתכם לעולם.

 

סיורים בברלין לישראלים – גן עדן ליתיירים הישראלים 

ברלין4יו סיורים

הישראלים אוהבים ליהנות, אוהבים לחגוג, אוהבים לחקור, ללמוד, להבין ובעיקר אוהבים לשלב הכול ביחד. סיורים בברלין לישראלים לא מציעים לתייר הישראלי רק מסיבות או רק חוויה היסטורית אלא שילוב מושלם של כל המרכיבים. לצד אתרים, מבנים עתיקים, מוזיאונים, מרכזי תרבות, סמלים ידועים בכל העולם של העיר ברלין ובניינים שנשארו עומדים כחדשים עד היום תוכלו ליהנות גם ממסיבות, פסטיבלים ומועדונים שיהפכו את השהות שלכם בברלין לטיול נהדר ונפלא.

ברלין מוגדרת כגן עדן לישראלים ולא בכדי יותר ויותר ישראלים מעתיקים את חייהם ועוברים לגור בעיר הבירה הגרמנית. אם אתם עדיין לא רוצים לעזוב את הארץ אבל כן צריכים חופש מהלחץ של המדינה ברלין זה היעד המושלם ביותר עבור עבורכם ועבור כל הישראלים

 

סיורים בברלין ברובע היהודי – הסברים בשפה שלנו

אין דבר יותר מתסכל מלהגיע לאתר מורשת יהודי שמסביר בצורה מושלמת מה היה בברלין בשנים עברו ולא להבין כלום. גם להבין רק חלק מהדברים זו הרגשה לא נעימה שכן כאשר אנחנו נמצאים במקומות העוצמתיים האלו אחנו רוצים לדעת הכל. סיורים בברלין בעברית יסדרו לכם חוויה מושלמת שבה גם תקבלו את כל ההסברים בכל האתרים והמקומות ברובע היהודי וגם תוכלו לקבל תשובות על כל השאלות.

הרובע היהודי בברלין לא מושך אליו רק ישראלים ולא רק יהודים מכל העולם אלא גם תיירים מכל קצוות תבל שרוצים להבין ולדעת את הסיפור של היהודים בגרמניה בכלל וברלין בפרט. הסיורים בברלין לא ישאירו אתכם אדישים, תוכלו גם לסדר לעצמכם טיול מהנה הרבה יותר וכמובן נוחות מקסימאלית וחסכון כספי שכן המדריך כבר עושה את כל ההעבודה עבורכם.